POWERBATT představuje celosvětově patentovanou, certifikovanou a zákazníky ověřenou technologii pro precizní údržbu olověno-kyselinových akumulátorů.

Naší specializací je také chemické ošetření klasických kyselino-olověných baterií, tzv. chemická desulfatace, s cílem výrazně prodloužit životnost a vylepšit celkový stav baterií. Tuto desulfataci provádíme pomocí aditiva POWERBATT, pro který máme v České Republice exkluzivní zastoupení. S ošetřováním akumulátorů touto metodou máme mnoholeté zkušenosti.

Mezi naše zákazníky patří společnosti jako jsou Linde ČR, Statech, Olma Olomouc, Kostelecké Uzeniny, Hasičský Záchranný Sbor ČR, Zdravotnická Záchranná Služba hl. města Praha, Synthesia, Daf Truck, Eurolift CZ atd.

Využití POWERBATT:

 • Startovací baterie – kamiony, dodávky a autobusy
 • Trakční baterie - vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, čistící stroje a plošiny
 • Stacionární baterie - záložní zdroje

Účinky POWERBATT:

 • odstraňuje tvrdý sulfát z plátů a prodlužuje životnost olověných akumulátorů
 • prakticky snižuje riziko zkratu mezi pláty eliminováním hnědého sedimentu na dně baterií
 • změkčuje desky - elektrody, zvyšuje jejich aktivní povrch a tím i kapacitu baterie
 • přispívá ke snížení nákladů na pracovní sílu
 • snižuje výdaje na olověné akumulátory
 • eliminuje poruchy a výpadky baterií
 • zvyšuje spolehlivost systémů a zařízení
 • snižuje riziko přerušení pracovního procesu
 • zefektivňuje energii a dopad na životní prostředí

Garance prodloužení životnosti baterie až 2,5 krát

Naši klienti dosahují až 75% úspory nákladů v porovnání s nákupem nových akumulátorů!

Pravidelné používaní aditiva POWERBATT představuje nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak zredukovat náklady spojené s používáním akumulátorů a zároveň přispět k zdravějšímu životnímu prostředí pro nás a naše děti.

Aplikace přípravku POWEBATT je mimořádně jednoduchá, aplikuje se přibližně v 10 až 12 měsíčních cyklech přímo do baterie a nevyžaduje žádné další úkony ani technické vybavení.

Reference

Agrofert, Armáda Slovenské Republiky, Hasičský záchranný sbor ČR, Slovenské elektrárny, a.s., Dětská nemocnice Bratislava, Linde ČR, a.s., Obchodní řetězce Billa, Tesco, DM drogerie, Lagermax Spedition, Jungheinrich, Vojenská policie ČR, Záchranná Služba hl. Města Prahy, Eurolift CZ

Dopravní prostředky

Fresh Air

Parfémový osvěžovač vzduchu
Originální rozprašovač přináší svěžest přírody přímo do Vašeho okolí. Unikátní rozprašovač bez hnacího plynu uvolňuje vůně tou nejpřirozenější cestou. Provoňte prostředí kolem sebe skvělou kombinací Vašich oblíbených vůní. Pro rychlé a efektivní osvěžení.

Balení: 1 L PE lahev s rozprašovačem

KOOR 00

Koncentrovaný prostředek pro chemická a přenosná WC
(profesionální řada PROKOOR)
Prostředek se musí přidat do spodní odpadní nádrže WC, kde zlepšuje hygienu a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Oproti jiným výrobkům má velmi výraznou a příjemnou parfemaci, která je alfou omegou používání těchto přípravků, obzvláště v letních měsících.

Balení: 1 L PE lahev, 5 L PE kanystr, 10 L PE kanystr

KOOREX

Bezkontaktní aktivní mycí pěna s leskem
(profesionální řada PROKOOR)
Vysoce pěnivý prostředek pro mytí karoserií. KOOREX je vysoce efektivní prostředek určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně automobilů, ale i jiné dopravní techniky. Tento produkt neobsahuje agresivní mycí složky, nedochází tak k poškození laku. Je zde kladen vysoký důraz na kvalitu. Karoserie je perfektně umytá a díky speciálním přísadám se také leskne. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.

Leneko

Prostředek na leštění nerezu
Prostředek je určený k leštění a konzervaci nerezů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Hydrofobizovaný povrch lépe odolává vodě. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Neobsahuje látky nevhodné pro styk s potravinami. Prostředek je neutrální, snižuje korozi kovů a je dobře snášem běžnými materiály.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr, 10 L PE kanystr

Linka

Mytí minerálních olejů
Linka je pěnivý slabě alkalický čistící a odmašťovací prostředek určený pro mytí minerálních olejů, sazí a dopravní techniky včetně letadel. Linka má při mytí nečistot vysokou odmašťovací a emulgační účinnost. Účinnost lze zvýšit pomocí běžných alkalických odmašťovačů. Obsahuje emulgátory, pěnotvorné přísady, organická rozpouštědla a sekvestrační přísady. Jednoprocentní roztok má pH max. 11,0. Použité suroviny splňují požadavky na biologickou odbouratelnost v odpadních vodách. Při vysokém obsahu přípravku nelze odpadní vody běžným způsobem deemulgovat.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Lumit

Přípravek na čištění skel a lesklých ploch
Prostředek v aplikační formě pro ruční použití pro čištění skel, zrcadel, obrazovek a lesklých povrchů. Lumit nemá výrazný zápach po rozpouštědlech a má jemně citrónovou vůni. Při aplikaci nezanechává šmouhy a případné nečistoty se účinně zachycují do použité tkaniny. Povrch zůstane jemně hydrofobizován, což zvyšuje jeho lesk a chrání ho před ulpíváním nečistot.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Neocid

Vysoce účinný sanitární prostředek
Používá se pro ruční mytí koupelen, WC, sprch a keramických obkladů od minerálních úsad a běžných nečistot. Přípravek je velmi šetrný k povrchům odolným vůči kyselinám, oživuje jejich původní lesk a zanechává příjemně svěží vůni. Po aplikaci nezanechává šmouhy a povrch se krásně leskne. Při pravidelném používání se snižuje usazování vodního kamene.

Balení: 1 L PE lahev, 10 kg PE kanystr

Purex S

Saponátový prostředek
Purex S je parfemovaný univerzální mycí prostředek se zvýšenou odmašťovací schopností při nižších teplotách. Tyto schopnosti a nízká alkalita jej předurčují pro ruční mytí povrchů a silně zamaštěného nádobí. Používá se na mytí nenasákavých povrchů a podlah všeho druhu. Může se použít i na mytí oken a okenních rámů. Purex S lze použít při úklidu velkých prostor, v potravinářském průmyslu a všude tam, kde je využita i jeho vysoká odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex Spray

Univerzální čistící prostředek ve spreji
Přípravek je možné použít na všechny hladké, omyvatelné povrchy. Nezanechává šmouhy a příjemně voní. Purex Spray jednoduše nastříkejte na povrch zbavený hrubých nečistot, poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou. Poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou.

Purex T

Extrakce koberců
Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Balení: 500 ml PE láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Puron SW

Snímač vosků
Alkalický přípravek pro snímání starých voskových vrstev. Přípravek odstraňuje staré voskové vrstvy. zašlé nečistoty a používá se pro očištění povrchů před nanášením nových vrstev vosků. Pro zvýšení mycího účinku je nutno přípravek v případě silného zašpinění kombinovat se strojním čištění. Alkalický prostředek je nutno vždy dobře opláchnout z podlahy.

Balení: 10 kg PE kanystr

Saniten

Koncentrovaný prostředek na dezinfekci a čištění ploch a předmětů
Přípravek se ředí teplou vodou. Dezinfekce ploch dosáhneme omýváním, ošetřované plochy nemusíme utírat do sucha. Dezinfikované předměty pouze namáčíme do roztoku. Předměty, které přicházejí do styku s potravinami se po dezinfekci opláchnou pitnou vodou.

Balení: 1 L PE láhev, 5 L PE kanystr

Úklid budov a ploch

Arco Industrial na nádobí

Čistící krémová pasta
Tekutý krém s abrazivem se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. ARCO Industriál je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Mezi povrchy, které krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, kreamika, plast, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších. Jeho použití je velmi jednoduché.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

JEL

Ruční mytí nádobí
Jel je jemný saponátový prostředek pro mytí nádobí, skla a porcelánu. Jedinečná kombinace účinných látek umožňuje snadné mytí veškerých ploch v domácnosti. Výborně odmašťuje a po opláchnutí jsou plochy hygienicky čisté a lesklé. Jel nemá zbytkovou alkalitu a je tedy velmi šetrný k pokožce i povrchům. Působení roztoků na pokožku dále omezují dermální přísady. Při mytí přípravek vydává jemnou ovocně citrusovou účelově vyvinutou vůni.

Balení: 500 ml PE láhev, 1 L PE láhev, 5 kg PET láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Fresh Air

Parfémový osvěžovač vzduchu
Originální rozprašovač přináší svěžest přírody přímo do Vašeho okolí. Unikátní rozprašovač bez hnacího plynu uvolňuje vůně tou nejpřirozenější cestou. Provoňte prostředí kolem sebe skvělou kombinací Vašich oblíbených vůní. Pro rychlé a efektivní osvěžení.

Balení: 1 L PE lahev s rozprašovačem

Hvězda

Dezinfekční prostředek s dekontaminačními účinky
Hvězda je mikrobicidní přípravek s vynikající účinností, který zanedbatelně ovlivňuje ovzduší při dezinfekci povrchu a je dobře biologicky rozložitelný. Přípravek má nízké náklady při aplikaci a obsahuje dobře oplachovatelné chemické látky, které se běžně využívají pro mytí a dezinfekci v potravinářství. Jediným negativem použití přípravku je složitost přípravy aplikačních roztoků ze dvousložkové směsi (jedna složka Hvězda AB + druhá složka Hvězda CC).

Balení: Hvězda AB 20 kg PE kanystr, Hvězda CC 5 kg PE kanystr, 20 kg PE kanystr

Lanci

Přípravek pro odstraňování vodního kamene a hygienickou dezinfekci
Přípravek pro odstraňování minerálních usazenin především z vody. Lanci je určen pro hygienickou dezinfekci sociálních zařízení, koupelen, kuchyní v domácnostech a ve službách. Spektrum účinnosti je baktericidní a fungicidní. Přípravek svým působením trvale snižuje možnost usazování nečistot, tvorbu plísní a hydrofobizovaný povrch urychluje stékání vody a možnost ulpívání páry na povrchu. Lanci obsahuje fosfáty a jeho účinek je založen na působení tzv. "zelené kyseliny", která minimálně zatěžuje životní prostředí a svou výkonností se blíží silným minerálním kyselinám.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Leneko

Prostředek na leštění nerezu
Prostředek je určený k leštění a konzervaci nerezů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Hydrofobizovaný povrch lépe odolává vodě. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Neobsahuje látky nevhodné pro styk s potravinami. Prostředek je neutrální, snižuje korozi kovů a je dobře snášem běžnými materiály.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr, 10 L PE kanystr

Linka

Mytí minerálních olejů
Linka je pěnivý slabě alkalický čistící a odmašťovací prostředek určený pro mytí minerálních olejů, sazí a dopravní techniky včetně letadel. Linka má při mytí nečistot vysokou odmašťovací a emulgační účinnost. Účinnost lze zvýšit pomocí běžných alkalických odmašťovačů. Obsahuje emulgátory, pěnotvorné přísady, organická rozpouštědla a sekvestrační přísady. Jednoprocentní roztok má pH max. 11,0. Použité suroviny splňují požadavky na biologickou odbouratelnost v odpadních vodách. Při vysokém obsahu přípravku nelze odpadní vody běžným způsobem deemulgovat.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Lumit

Přípravek na čištění skel a lesklých ploch
Prostředek v aplikační formě pro ruční použití pro čištění skel, zrcadel, obrazovek a lesklých povrchů. Lumit nemá výrazný zápach po rozpouštědlech a má jemně citrónovou vůni. Při aplikaci nezanechává šmouhy a případné nečistoty se účinně zachycují do použité tkaniny. Povrch zůstane jemně hydrofobizován, což zvyšuje jeho lesk a chrání ho před ulpíváním nečistot.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Neocid

Vysoce účinný sanitární prostředek
Používá se pro ruční mytí koupelen, WC, sprch a keramických obkladů od minerálních úsad a běžných nečistot. Přípravek je velmi šetrný k povrchům odolným vůči kyselinám, oživuje jejich původní lesk a zanechává příjemně svěží vůni. Po aplikaci nezanechává šmouhy a povrch se krásně leskne. Při pravidelném používání se snižuje usazování vodního kamene.

Balení: 1 L PE lahev, 10 kg PE kanystr

Neolep

Víceúčelový čistič pro odstranění nevytvrzených lepidel, zbytků lepících pásek, náplastí, mazadel, minerál. olejů, asfaltu a jiných nečistot
Prostředek na bázi rozpouštědel a neionických tenzidů je určený k odstranění lepidel, náplastí, mazadel, minerálních olejů, asfaltu a mnoha dalších nečistot. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Přípravek se neředí. Aplikuje se jako koncentrát pomocí rozprašovače.

Balení: 500 ml PET s rozprašovačem

Purex MSU

Tekutý mycí prostředek pro strojní mytí nádobí
Tekutý alkalický mycí prostředek určený pro všechny myčky nádobí schopné dávkování tekutých prostředků. Přípravek obsahuje chemické látky, které účinně působí při mytí i silně zašpiněného nádobí. Prostředek se používá především ve veřejném stravování a umožňuje dosažení potřebného hygienického a vzhledového standardu nádobí za výhodných ekonomických podmínek. Nebezpečnost výrobku řeší dávkování pomocí čerpadel z originálního balení.

Balení: 20 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex K

Mytí konvektomatů
Alkalický prostředek pro mytí připálenin z konvektomatů a pečících trub postřikem. Je určen pro hotelové a podnikové kuchyně, kde zmenšuje nároky na fyzickou práci při údržbě pečících zařízení, konvektomatů a ostatního nerezového zařízení, která jsou znečištěna připáleninami potravin, nebo zplodinami z pečení. Zlepšuje hygienu a vzhled těchto zařízení. Nelze jej používat na fritovací hrnce z hliníkových slitin.

Balení: 750 ml PE láhev s rozprašovačem, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex O

Oplachovač pro myčky nádobí
Kyselý tekutý oplachovací, leštící a sušící detergent, určený pro všechny myčky, které umožňují dávkování oplachového prostředku. Purex O snižuje množství vody a vápenatých usazenin na povrchu nádobí. Skleněné povrchy získávají původní lesk a dochází ke snažšímu sušení. Je určen pro použití v kombinaci s alkalickým mycím prostředkem.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex S

Saponátový prostředek
Purex S je parfemovaný univerzální mycí prostředek se zvýšenou odmašťovací schopností při nižších teplotách. Tyto schopnosti a nízká alkalita jej předurčují pro ruční mytí povrchů a silně zamaštěného nádobí. Používá se na mytí nenasákavých povrchů a podlah všeho druhu. Může se použít i na mytí oken a okenních rámů. Purex S lze použít při úklidu velkých prostor, v potravinářském průmyslu a všude tam, kde je využita i jeho vysoká odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex Spray

Univerzální čistící prostředek ve spreji
Přípravek je možné použít na všechny hladké, omyvatelné povrchy. Nezanechává šmouhy a příjemně voní. Purex Spray jednoduše nastříkejte na povrch zbavený hrubých nečistot, poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou. Poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou.

Purex STR

Saponát pro strojní mytí
Purex STR je neutrální mycí prostředek zvláště koncipovaný pro mytí zašpiněných podlah mycími stroji. Používá se v mycích automatech i kotoučových čistících strojích vzhledem ke své nízké agresivitě především na ušlechtilých površích. Pro silně znečištěné povrchy je vhodné použít Ralex. Purex STR má vysokou odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex T

Extrakce koberců
Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Balení: 500 ml PE láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex TS

Tabletovaná sůl do myček nádobí
PUREX TS je tabletovaná sůl, která byla vyvinuta speciálně pro užití do myček nádobí, zvyšuje celkový mycí efekt, snadno se rozpouští a chrání Vaši myčku i nádobí před usazováním vodního kamene. Tato sůl svojí působností změkčuje vodu a zvyšuje tak celý účinek mycího prostředku. Rovněž také slouží k regeneraci vnitřku myčky a prodlužuje tak její životnost. Užití PUREXU TS je velmi jednoduché. Stačí vložit tablety do zásobníku na sůl v myčce nebo do změkčovacího zařízení. Funkční proces myčky si sám dávkuje jednotlivou spotřebu soli na každé mytí zvlášť. Myčka Vám sama oznámí další doplnění soli. V případě nedostatku informací se řiďte pokyny v návodu k použití pro Vaši myčku.

Balení: 5 kg PP vanička, 25 kg PP kbelík

Puron SW

Snímač vosků
Alkalický přípravek pro snímání starých voskových vrstev. Přípravek odstraňuje staré voskové vrstvy. zašlé nečistoty a používá se pro očištění povrchů před nanášením nových vrstev vosků. Pro zvýšení mycího účinku je nutno přípravek v případě silného zašpinění kombinovat se strojním čištění. Alkalický prostředek je nutno vždy dobře opláchnout z podlahy.

Balení: 10 kg PE kanystr

Ralex

Prostředek na čistění vnitřků dopravní techniky, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu
Ralex je alkalický, nízkopěnící čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění, má příjemnou světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní. Ralex je svým aplikačním zaměřením obzvláště vhodný pro čistění vnitřků dopravní techniky, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu. Je vhodný pro čištění běžných povrchů jako koženky, umakartu, dlaždic a PVC. Velmi účinně čistí zašlé povrchy.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Saniten

Koncentrovaný prostředek na dezinfekci a čištění ploch a předmětů
Přípravek se ředí teplou vodou. Dezinfekce ploch dosáhneme omýváním, ošetřované plochy nemusíme utírat do sucha. Dezinfikované předměty pouze namáčíme do roztoku. Předměty, které přicházejí do styku s potravinami se po dezinfekci opláchnou pitnou vodou.

Balení: 1 L PE láhev, 5 L PE kanystr

Xena

Účinný odstraňovač mastnoty
Xena je účinný odstraňovač mastnoty a usazené nečistoty ze všech omyvatelných povrchů v kuchyni, jako jsou pracovní desky, dlaždice, sklo, plastové povrchy a povrchy z nerez oceli. Je rovněž vinikajícím pomocníkem při čištění hliníkových filtrů u digestoří. Určitě oceníte jednoduché použití pomocí pěnového rozprašovače. Xenu lze použít i pro silně zamaštěné nádobí nebo připáleniny.

Balení: 750 ml PE láhev s pěnovým rozprašovačem

Osobní hygiena

Arco Cream

tekuté mydlo
Luxusní tekuté mýdlo se používá pro citlivou a často mytou pokožku a jeho pH je 5,5. Při vysokých nárocích a v reprezentačních prostorách doporučujeme vždy toto nebarvené krémové mýdlo s jemnou ale silnou parfemací. Tekuté mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výjimečnou dermální přísadou získalo mýdlo nulovou kožní dráždivost.

Balení: 5 L PET láhev, 10 L PE kanystr

Arco Deo

Tekuté mýdlo pro časté hygienické mytí rukou
Tekuté mýdlo vhodné pro citlivou a často mytou pokožku. Mýdlo doporučujeme používat v potravinářském průmyslu, stravování, službách a zdravotnictví, kde jsou zvýšené nároky na hygienu. Mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která propůjčuje tekutému mýdlu téměř nulovou kožní dráždivost.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 5 L PET láhev

Arco Industriál

Mycí pasta na ruce s abrazivem
Mycí pasta na ruce je vyráběna z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku a dalších přísad. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která u propůjčuje téměř nulovou kožní dráždivost. Abrazivní složka je velmi jemně mletá bez hrubých přísad a nepoškozuje tudíž pokožku. Tekutá mycí pasta má alkalitu klasických toaletních mýdel a nepřesahuje hodnotu pH 8,5. Používá se především v průmyslu na silně zašpiněnou pokožku.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr, 13 kg PE kanystr

Arcona BN

Ochranné krémy na ruce
Krémy používané pro ochranu pokožky před a po práci. Prostředky jsou schváleny jako pracovní ochranné pomůcky a chrání pokožku před nadměrným kontaktem s látkami a škodlivinami v pracovním prostředí. Krémy dlouhodbě hydratují pokožku, dodávají potřebný tuk a uzavírají a chrání povrch přírodními vosky. Přípravky mají příjemnou a svěží parfemaci.

Balení: 100 ml PE tuba

Manox

Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky
Přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Hygienická dezinfekce rukou: 3 ml vetřít do pokožky suchých kontaminovaných a nebo suchých předem umytých rukou, expozice 30 sekund.
Bezinfekce pokožky: Potírání dezinfikovaného místa sterilním materiálem namočeným v přípravku, expozice 1 minutu. Dezinfekce proti plísni nohou: Rozprašovačem aplikovat do obuvi anebo na ponožky, expozice do zaschnutí.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 500 ml PE láhev bez dávkovače, 5 L PE kanystr

Neodekont

Tekuté abrazivní mýdlo
Neodekont byl vyvinut pro pracoviště s nebezpečím kontaminace radioaktivními látkami. Nanesením potřebného množství přípravku a rozetřením uvolníte kontaminant z pokožky. Uvolněnou nečistotu a zbytky mycího přípravku pak lehce opláchnete vodou. Po každém mytí ošetřete pokožku vhodným reparačním krémem.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Neolep

Víceúčelový čistič pro odstranění nevytvrzených lepidel, zbytků lepících pásek, náplastí, mazadel, minerál. olejů, asfaltu a jiných nečistot
Prostředek na bázi rozpouštědel a neionických tenzidů je určený k odstranění lepidel, náplastí, mazadel, minerálních olejů, asfaltu a mnoha dalších nečistot. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Přípravek se neředí. Aplikuje se jako koncentrát pomocí rozprašovače.

Balení: 500 ml PET s rozprašovačem

Purex MSU

Tekutý mycí prostředek pro strojní mytí nádobí
Tekutý alkalický mycí prostředek určený pro všechny myčky nádobí schopné dávkování tekutých prostředků. Přípravek obsahuje chemické látky, které účinně působí při mytí i silně zašpiněného nádobí. Prostředek se používá především ve veřejném stravování a umožňuje dosažení potřebného hygienického a vzhledového standardu nádobí za výhodných ekonomických podmínek. Nebezpečnost výrobku řeší dávkování pomocí čerpadel z originálního balení.

Balení: 20 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex K

Mytí konvektomatů
Alkalický prostředek pro mytí připálenin z konvektomatů a pečících trub postřikem. Je určen pro hotelové a podnikové kuchyně, kde zmenšuje nároky na fyzickou práci při údržbě pečících zařízení, konvektomatů a ostatního nerezového zařízení, která jsou znečištěna připáleninami potravin, nebo zplodinami z pečení. Zlepšuje hygienu a vzhled těchto zařízení. Nelze jej používat na fritovací hrnce z hliníkových slitin.

Balení: 750 ml PE láhev s rozprašovačem, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex O

Oplachovač pro myčky nádobí
Kyselý tekutý oplachovací, leštící a sušící detergent, určený pro všechny myčky, které umožňují dávkování oplachového prostředku. Purex O snižuje množství vody a vápenatých usazenin na povrchu nádobí. Skleněné povrchy získávají původní lesk a dochází ke snažšímu sušení. Je určen pro použití v kombinaci s alkalickým mycím prostředkem.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex S

Saponátový prostředek
Purex S je parfemovaný univerzální mycí prostředek se zvýšenou odmašťovací schopností při nižších teplotách. Tyto schopnosti a nízká alkalita jej předurčují pro ruční mytí povrchů a silně zamaštěného nádobí. Používá se na mytí nenasákavých povrchů a podlah všeho druhu. Může se použít i na mytí oken a okenních rámů. Purex S lze použít při úklidu velkých prostor, v potravinářském průmyslu a všude tam, kde je využita i jeho vysoká odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex Spray

Univerzální čistící prostředek ve spreji
Přípravek je možné použít na všechny hladké, omyvatelné povrchy. Nezanechává šmouhy a příjemně voní. Purex Spray jednoduše nastříkejte na povrch zbavený hrubých nečistot, poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou. Poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou.

Purex STR

Saponát pro strojní mytí
Purex STR je neutrální mycí prostředek zvláště koncipovaný pro mytí zašpiněných podlah mycími stroji. Používá se v mycích automatech i kotoučových čistících strojích vzhledem ke své nízké agresivitě především na ušlechtilých površích. Pro silně znečištěné povrchy je vhodné použít Ralex. Purex STR má vysokou odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex T

Extrakce koberců
Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Balení: 500 ml PE láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex TS

Tabletovaná sůl do myček nádobí
PUREX TS je tabletovaná sůl, která byla vyvinuta speciálně pro užití do myček nádobí, zvyšuje celkový mycí efekt, snadno se rozpouští a chrání Vaši myčku i nádobí před usazováním vodního kamene. Tato sůl svojí působností změkčuje vodu a zvyšuje tak celý účinek mycího prostředku. Rovněž také slouží k regeneraci vnitřku myčky a prodlužuje tak její životnost. Užití PUREXU TS je velmi jednoduché. Stačí vložit tablety do zásobníku na sůl v myčce nebo do změkčovacího zařízení. Funkční proces myčky si sám dávkuje jednotlivou spotřebu soli na každé mytí zvlášť. Myčka Vám sama oznámí další doplnění soli. V případě nedostatku informací se řiďte pokyny v návodu k použití pro Vaši myčku.

Balení: 5 kg PP vanička, 25 kg PP kbelík

Puron SW

Snímač vosků
Alkalický přípravek pro snímání starých voskových vrstev. Přípravek odstraňuje staré voskové vrstvy. zašlé nečistoty a používá se pro očištění povrchů před nanášením nových vrstev vosků. Pro zvýšení mycího účinku je nutno přípravek v případě silného zašpinění kombinovat se strojním čištění. Alkalický prostředek je nutno vždy dobře opláchnout z podlahy.

Balení: 10 kg PE kanystr

Saniten

Koncentrovaný prostředek na dezinfekci a čištění ploch a předmětů
Přípravek se ředí teplou vodou. Dezinfekce ploch dosáhneme omýváním, ošetřované plochy nemusíme utírat do sucha. Dezinfikované předměty pouze namáčíme do roztoku. Předměty, které přicházejí do styku s potravinami se po dezinfekci opláchnou pitnou vodou.

Balení: 1 L PE láhev, 5 L PE kanystr

Xena

Účinný odstraňovač mastnoty
Xena je účinný odstraňovač mastnoty a usazené nečistoty ze všech omyvatelných povrchů v kuchyni, jako jsou pracovní desky, dlaždice, sklo, plastové povrchy a povrchy z nerez oceli. Je rovněž vinikajícím pomocníkem při čištění hliníkových filtrů u digestoří. Určitě oceníte jednoduché použití pomocí pěnového rozprašovače. Xenu lze použít i pro silně zamaštěné nádobí nebo připáleniny.

Balení: 750 ml PE láhev s pěnovým rozprašovačem

Zeva P

Alkalický zesilovač pro praní krve, přírodních tuků a olejů
Zeva P je nepěnivá, nažloutlá až nahnědlá viskózní, silně alkalická kapalina charakteristického zápachu po použitých surovinách s širokým hydrolytickým a elektrolytickým účinkem. Používá se výlučně při profesní údržbě bavlněného a směsového prádla jako zesilovač při praní zdravotnického prádla. Přípravek dále účinně odmašťuje prádlo a ostatní pevné povrchy znečištěné přírodními tuky a oleji. Aplikuje se do alkalických odmašťovacích lázní, anebo jako přísada k pracím prostředkům.

Balení: 13 kg PE kanystr, 26 kg PE kanystr, 80 kg PE soudek

Zeva Uni

Bezfosfátový univerzální prací prostředek
Prací prostředek je určen pro praní všech typů tkanin kromě vlny a přírodního hedvábí v oblasti profesionálního ale i domácího praní. Dávkuje se ručně nebo pomocí automatických dávkovačů. Nelze jej užít pro praní textilií, u nichž je zakázáno užití optických zjasňovacích prostředků.

Balení: 20 kg PP kbelík

IZS

Arco Cream

tekuté mydlo
Luxusní tekuté mýdlo se používá pro citlivou a často mytou pokožku a jeho pH je 5,5. Při vysokých nárocích a v reprezentačních prostorách doporučujeme vždy toto nebarvené krémové mýdlo s jemnou ale silnou parfemací. Tekuté mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výjimečnou dermální přísadou získalo mýdlo nulovou kožní dráždivost.

Balení: 5 L PET láhev, 10 L PE kanystr

Arco Deo

Tekuté mýdlo pro časté hygienické mytí rukou
Tekuté mýdlo vhodné pro citlivou a často mytou pokožku. Mýdlo doporučujeme používat v potravinářském průmyslu, stravování, službách a zdravotnictví, kde jsou zvýšené nároky na hygienu. Mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která propůjčuje tekutému mýdlu téměř nulovou kožní dráždivost.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 5 L PET láhev

Arco Industrial na nádobí

Čistící krémová pasta
Tekutý krém s abrazivem se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. ARCO Industriál je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Mezi povrchy, které krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, kreamika, plast, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších. Jeho použití je velmi jednoduché.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Arco Industriál

Mycí pasta na ruce s abrazivem
Mycí pasta na ruce je vyráběna z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku a dalších přísad. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která u propůjčuje téměř nulovou kožní dráždivost. Abrazivní složka je velmi jemně mletá bez hrubých přísad a nepoškozuje tudíž pokožku. Tekutá mycí pasta má alkalitu klasických toaletních mýdel a nepřesahuje hodnotu pH 8,5. Používá se především v průmyslu na silně zašpiněnou pokožku.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr, 13 kg PE kanystr

Arcona BN

Ochranné krémy na ruce
Krémy používané pro ochranu pokožky před a po práci. Prostředky jsou schváleny jako pracovní ochranné pomůcky a chrání pokožku před nadměrným kontaktem s látkami a škodlivinami v pracovním prostředí. Krémy dlouhodbě hydratují pokožku, dodávají potřebný tuk a uzavírají a chrání povrch přírodními vosky. Přípravky mají příjemnou a svěží parfemaci.

Balení: 100 ml PE tuba

JEL

Ruční mytí nádobí
Jel je jemný saponátový prostředek pro mytí nádobí, skla a porcelánu. Jedinečná kombinace účinných látek umožňuje snadné mytí veškerých ploch v domácnosti. Výborně odmašťuje a po opláchnutí jsou plochy hygienicky čisté a lesklé. Jel nemá zbytkovou alkalitu a je tedy velmi šetrný k pokožce i povrchům. Působení roztoků na pokožku dále omezují dermální přísady. Při mytí přípravek vydává jemnou ovocně citrusovou účelově vyvinutou vůni.

Balení: 500 ml PE láhev, 1 L PE láhev, 5 kg PET láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Fresh Air

Parfémový osvěžovač vzduchu
Originální rozprašovač přináší svěžest přírody přímo do Vašeho okolí. Unikátní rozprašovač bez hnacího plynu uvolňuje vůně tou nejpřirozenější cestou. Provoňte prostředí kolem sebe skvělou kombinací Vašich oblíbených vůní. Pro rychlé a efektivní osvěžení.

Balení: 1 L PE lahev s rozprašovačem

Hvězda

Dezinfekční prostředek s dekontaminačními účinky
Hvězda je mikrobicidní přípravek s vynikající účinností, který zanedbatelně ovlivňuje ovzduší při dezinfekci povrchu a je dobře biologicky rozložitelný. Přípravek má nízké náklady při aplikaci a obsahuje dobře oplachovatelné chemické látky, které se běžně využívají pro mytí a dezinfekci v potravinářství. Jediným negativem použití přípravku je složitost přípravy aplikačních roztoků ze dvousložkové směsi (jedna složka Hvězda AB + druhá složka Hvězda CC).

Balení: Hvězda AB 20 kg PE kanystr, Hvězda CC 5 kg PE kanystr, 20 kg PE kanystr

KOOREX

Bezkontaktní aktivní mycí pěna s leskem
(profesionální řada PROKOOR)
Vysoce pěnivý prostředek pro mytí karoserií. KOOREX je vysoce efektivní prostředek určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně automobilů, ale i jiné dopravní techniky. Tento produkt neobsahuje agresivní mycí složky, nedochází tak k poškození laku. Je zde kladen vysoký důraz na kvalitu. Karoserie je perfektně umytá a díky speciálním přísadám se také leskne. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.

Lanci

Přípravek pro odstraňování vodního kamene a hygienickou dezinfekci
Přípravek pro odstraňování minerálních usazenin především z vody. Lanci je určen pro hygienickou dezinfekci sociálních zařízení, koupelen, kuchyní v domácnostech a ve službách. Spektrum účinnosti je baktericidní a fungicidní. Přípravek svým působením trvale snižuje možnost usazování nečistot, tvorbu plísní a hydrofobizovaný povrch urychluje stékání vody a možnost ulpívání páry na povrchu. Lanci obsahuje fosfáty a jeho účinek je založen na působení tzv. "zelené kyseliny", která minimálně zatěžuje životní prostředí a svou výkonností se blíží silným minerálním kyselinám.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Leneko

Prostředek na leštění nerezu
Prostředek je určený k leštění a konzervaci nerezů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Hydrofobizovaný povrch lépe odolává vodě. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Neobsahuje látky nevhodné pro styk s potravinami. Prostředek je neutrální, snižuje korozi kovů a je dobře snášem běžnými materiály.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr, 10 L PE kanystr

Linka

Mytí minerálních olejů
Linka je pěnivý slabě alkalický čistící a odmašťovací prostředek určený pro mytí minerálních olejů, sazí a dopravní techniky včetně letadel. Linka má při mytí nečistot vysokou odmašťovací a emulgační účinnost. Účinnost lze zvýšit pomocí běžných alkalických odmašťovačů. Obsahuje emulgátory, pěnotvorné přísady, organická rozpouštědla a sekvestrační přísady. Jednoprocentní roztok má pH max. 11,0. Použité suroviny splňují požadavky na biologickou odbouratelnost v odpadních vodách. Při vysokém obsahu přípravku nelze odpadní vody běžným způsobem deemulgovat.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Lumit

Přípravek na čištění skel a lesklých ploch
Prostředek v aplikační formě pro ruční použití pro čištění skel, zrcadel, obrazovek a lesklých povrchů. Lumit nemá výrazný zápach po rozpouštědlech a má jemně citrónovou vůni. Při aplikaci nezanechává šmouhy a případné nečistoty se účinně zachycují do použité tkaniny. Povrch zůstane jemně hydrofobizován, což zvyšuje jeho lesk a chrání ho před ulpíváním nečistot.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Manox

Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky
Přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Hygienická dezinfekce rukou: 3 ml vetřít do pokožky suchých kontaminovaných a nebo suchých předem umytých rukou, expozice 30 sekund.
Bezinfekce pokožky: Potírání dezinfikovaného místa sterilním materiálem namočeným v přípravku, expozice 1 minutu. Dezinfekce proti plísni nohou: Rozprašovačem aplikovat do obuvi anebo na ponožky, expozice do zaschnutí.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 500 ml PE láhev bez dávkovače, 5 L PE kanystr

Neocid

Vysoce účinný sanitární prostředek
Používá se pro ruční mytí koupelen, WC, sprch a keramických obkladů od minerálních úsad a běžných nečistot. Přípravek je velmi šetrný k povrchům odolným vůči kyselinám, oživuje jejich původní lesk a zanechává příjemně svěží vůni. Po aplikaci nezanechává šmouhy a povrch se krásně leskne. Při pravidelném používání se snižuje usazování vodního kamene.

Balení: 1 L PE lahev, 10 kg PE kanystr

Neodekont

Tekuté abrazivní mýdlo
Neodekont byl vyvinut pro pracoviště s nebezpečím kontaminace radioaktivními látkami. Nanesením potřebného množství přípravku a rozetřením uvolníte kontaminant z pokožky. Uvolněnou nečistotu a zbytky mycího přípravku pak lehce opláchnete vodou. Po každém mytí ošetřete pokožku vhodným reparačním krémem.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Purex MSU

Tekutý mycí prostředek pro strojní mytí nádobí
Tekutý alkalický mycí prostředek určený pro všechny myčky nádobí schopné dávkování tekutých prostředků. Přípravek obsahuje chemické látky, které účinně působí při mytí i silně zašpiněného nádobí. Prostředek se používá především ve veřejném stravování a umožňuje dosažení potřebného hygienického a vzhledového standardu nádobí za výhodných ekonomických podmínek. Nebezpečnost výrobku řeší dávkování pomocí čerpadel z originálního balení.

Balení: 20 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex O

Oplachovač pro myčky nádobí
Kyselý tekutý oplachovací, leštící a sušící detergent, určený pro všechny myčky, které umožňují dávkování oplachového prostředku. Purex O snižuje množství vody a vápenatých usazenin na povrchu nádobí. Skleněné povrchy získávají původní lesk a dochází ke snažšímu sušení. Je určen pro použití v kombinaci s alkalickým mycím prostředkem.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex S

Saponátový prostředek
Purex S je parfemovaný univerzální mycí prostředek se zvýšenou odmašťovací schopností při nižších teplotách. Tyto schopnosti a nízká alkalita jej předurčují pro ruční mytí povrchů a silně zamaštěného nádobí. Používá se na mytí nenasákavých povrchů a podlah všeho druhu. Může se použít i na mytí oken a okenních rámů. Purex S lze použít při úklidu velkých prostor, v potravinářském průmyslu a všude tam, kde je využita i jeho vysoká odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Purex Spray

Univerzální čistící prostředek ve spreji
Přípravek je možné použít na všechny hladké, omyvatelné povrchy. Nezanechává šmouhy a příjemně voní. Purex Spray jednoduše nastříkejte na povrch zbavený hrubých nečistot, poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou. Poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou.

Purex TS

Tabletovaná sůl do myček nádobí
PUREX TS je tabletovaná sůl, která byla vyvinuta speciálně pro užití do myček nádobí, zvyšuje celkový mycí efekt, snadno se rozpouští a chrání Vaši myčku i nádobí před usazováním vodního kamene. Tato sůl svojí působností změkčuje vodu a zvyšuje tak celý účinek mycího prostředku. Rovněž také slouží k regeneraci vnitřku myčky a prodlužuje tak její životnost. Užití PUREXU TS je velmi jednoduché. Stačí vložit tablety do zásobníku na sůl v myčce nebo do změkčovacího zařízení. Funkční proces myčky si sám dávkuje jednotlivou spotřebu soli na každé mytí zvlášť. Myčka Vám sama oznámí další doplnění soli. V případě nedostatku informací se řiďte pokyny v návodu k použití pro Vaši myčku.

Balení: 5 kg PP vanička, 25 kg PP kbelík

Puron SW

Snímač vosků
Alkalický přípravek pro snímání starých voskových vrstev. Přípravek odstraňuje staré voskové vrstvy. zašlé nečistoty a používá se pro očištění povrchů před nanášením nových vrstev vosků. Pro zvýšení mycího účinku je nutno přípravek v případě silného zašpinění kombinovat se strojním čištění. Alkalický prostředek je nutno vždy dobře opláchnout z podlahy.

Balení: 10 kg PE kanystr

Ralex

Prostředek na čistění vnitřků dopravní techniky, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu
Ralex je alkalický, nízkopěnící čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění, má příjemnou světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní. Ralex je svým aplikačním zaměřením obzvláště vhodný pro čistění vnitřků dopravní techniky, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu. Je vhodný pro čištění běžných povrchů jako koženky, umakartu, dlaždic a PVC. Velmi účinně čistí zašlé povrchy.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Saniten

Koncentrovaný prostředek na dezinfekci a čištění ploch a předmětů
Přípravek se ředí teplou vodou. Dezinfekce ploch dosáhneme omýváním, ošetřované plochy nemusíme utírat do sucha. Dezinfikované předměty pouze namáčíme do roztoku. Předměty, které přicházejí do styku s potravinami se po dezinfekci opláchnou pitnou vodou.

Balení: 1 L PE láhev, 5 L PE kanystr

Xena

Účinný odstraňovač mastnoty
Xena je účinný odstraňovač mastnoty a usazené nečistoty ze všech omyvatelných povrchů v kuchyni, jako jsou pracovní desky, dlaždice, sklo, plastové povrchy a povrchy z nerez oceli. Je rovněž vinikajícím pomocníkem při čištění hliníkových filtrů u digestoří. Určitě oceníte jednoduché použití pomocí pěnového rozprašovače. Xenu lze použít i pro silně zamaštěné nádobí nebo připáleniny.

Balení: 750 ml PE láhev s pěnovým rozprašovačem

Zeva P

Alkalický zesilovač pro praní krve, přírodních tuků a olejů
Zeva P je nepěnivá, nažloutlá až nahnědlá viskózní, silně alkalická kapalina charakteristického zápachu po použitých surovinách s širokým hydrolytickým a elektrolytickým účinkem. Používá se výlučně při profesní údržbě bavlněného a směsového prádla jako zesilovač při praní zdravotnického prádla. Přípravek dále účinně odmašťuje prádlo a ostatní pevné povrchy znečištěné přírodními tuky a oleji. Aplikuje se do alkalických odmašťovacích lázní, anebo jako přísada k pracím prostředkům.

Balení: 13 kg PE kanystr, 26 kg PE kanystr, 80 kg PE soudek

Zeva Uni

Bezfosfátový univerzální prací prostředek
Prací prostředek je určen pro praní všech typů tkanin kromě vlny a přírodního hedvábí v oblasti profesionálního ale i domácího praní. Dávkuje se ručně nebo pomocí automatických dávkovačů. Nelze jej užít pro praní textilií, u nichž je zakázáno užití optických zjasňovacích prostředků.

Balení: 20 kg PP kbelík

Prací prostředky

AVIANA

Aviana je avivážní a neutralizační prostředek s vůní borůvek určený pro změkčení a antistatickou úpravu prádla. Přidává se do posledního stupně máchání. Je vhodná pro ošetření běžných textilií. Vždy se řiďte doporučením výrobce textilie. Dávkujte ručně do míst určených výrobcem Vašeho typu pračky.

PERETO

Enzymatický tekutý koncentrovaný prostředek určený pro praní a čištění za mokra použitelný od teploty lázně 15°C. Prostředek je určen pro praní bílého, stálobarevného, outdoorového, funkčního prádla a pro textilie vhodné pro čištění za mokra. Výrobek je možné používat ve všech typech praček, včetně praček se speciálním programem čištěním za mokra a pro ruční praní. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné tkaniny. Nepoužívejte prostředek tam, kde výrobce zakazuje použití opticky zjasňujících prostředků.